STRONA GŁÓWNA
PSYCHOLOG / TERAPEUTA CENTRUM TERAPII I PSYCHOEDUKACJI INFORMACJE
Anna Pietrzykowska Anna Pietrzykowska

Pomagam projektować nowe szczęśliwe życie.

Zmiana jest możliwa, jeśli tylko pokochasz Siebie. Moją misją jest pokazywać ludziom, że mają prawo do szczęśliwego życia i mogą je osiągnąć bez względu w jakim miejscu teraz są i jakich zranień doświadczyli w swoim życiu.

Wspieram osoby które doświadczyły „dużych i małych” traum.
qr

Wspieram szczególnie kobiety które doświadczyły bądź doświadczają toksycznych relacji, oraz rodziców w nawiązywaniu pozytywnych relacji z dzieckiem, co zwykle zaczyna się od pracy z samym sobą i relacją między dwojgiem ludzi w związku.

  • W moim podejściu i pracy z traumą integruję głównie narzędzia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, terapii z ciałem, terapii poznawczo-behawioralnej i podejściem systemowym.
  • Na co dzień pracuję stacjonarnie i online prowadząc wsparcie psychologiczne i terapie indywidualne dzieci, młodzieży i dorosłych, oraz terapie rodzinne.
  • Prowadzę również warsztaty rozwojowe, terapeutyczne i szkolenia zawodowe z obszaru coachingu, terapii TSR, doradztwa zawodowego i psychoprofilaktyki.
  • Ponadto pracuje jako psycholog szkolny.
  • Jestem również autorką książki „Masz prawo do życia, z godnością, radością i miłością” która jest autobiograficznym poradnikiem rozwojowym.

Moje Kwalifikacje:

Psycholog zdrowia i jakości życia, Terapeuta dzieci i młodzieży, akredytowany coach ICI II stopnia, certyfikowany terapeuta TSR, Trener komunikacji interpersonalnej, Mediator rodzinny, Interwent kryzysowy, Instruktor terapii uzależnień, Pedagog resocjalizacji.

Obecnie jestem na ukończeniu Psychologii klinicznej , Psychotraumatologii oraz  Trenera I stopnia SensoGimnastyki Mózgu.


Moje specjalizacje trenerskie to:

    * Praca z poczuciem wartości
    * Praca z lękiem i stresem (PTSD)
    * Budowanie świadomości emocjonalnej i samoświadomości ciała i umysłu
    * Budowanie zdrowych relacji w rodzinie
    * Praca z traumą (typ T, Typ t, trauma transgeneracyjna)


Prywatnie:

Jestem szczęśliwą żoną i mamą Weroniki, Kasi i Antosi. Mam wiele pasji: uwielbiam muzykę, gram  w orkiestrze dętej, jestem w nieustannym samorozwoju, fascynuje mnie neuronauka, czyli nauka o umyśle oraz filozofia. Od dziecka kocham czytać książki. Interesuje mnie również moda i krawiectwo. Przez ponad  20 lat projektowałam suknie ślubne. Obecnie moją główną pasją i jednocześnie pracą jest szeroko pojęta psychologia.

 

https://www.facebook.com/PsychologTerapeutaRodzinny/

https://www.facebook.com/AnnaMPietrzykowska/

https://www.facebook.com/CentrumTerapiiKutno/