Warsztaty O mnie Kolekcje Galeria klientek W mediach Projektowanie Pokazy Kontakt Znajdź nas na
.

        Chcesz, aby twoja suknia ślubna była niepowtarzalna. Zaprojektuję ją od podstaw specjalnie dla Ciebie. Możesz także uczestniczyć w wyborze materiałów i aplikacji. Na spotkanie zapraszam do mojej pracowni w Krośniewicach. Umów się telefonicznie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Tel: 793 565 437
 

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom realizacji zamówień, przygotowałam dla Państwa wyjątkową ofertę zakupu sukni on-line. Teraz można zamówić w mojej pracowni wymarzoną suknię nie wychodząc z domu. Moja nowa oferta ma wiele zalet i korzyści. Realizuję zamówienia sukien projektowanych przeze mnie jak i projektów klientki.

Pobierz formularz wstępnej wyceny:

>>>POBIERZ<<<

Oferuję 2 opcje do wyboru:

1. Zamów suknię ślubną z przymiarkami w domu
    
Każda klientka może zadać pytania odnośnie sukni ślubnej czy to z mojej kolekcji, czy z własnego projektu przez e-mail: annasuknie@wp.pl . Odpowiem na każde pytanie, dokonam wyceny sukni. Na podpisanie umowy przyjadę do Państwa, umawiając się na dogodny termin i godzinę. Podczas spotkania, na którym podpiszemy umowę, jest również pobierana miara i dokładnie uzgadniamy szczegóły sukni, którą będę szyć. Kolejny krok to ustalenie terminów przymiarek, które również będą odbywać się w Państwa domu. Koszty dojazdu do klientki są w cenie sukni w obrębie ok. 50-70 km od Kutna. Dalszy obszar uzgadniamy indywidualnie.
   Korzystając z tej oferty zyskują Państwo czas i wygodę.

2. Zamów suknię ślubną wysyłkowo
    Ta oferta jest przygotowana głównie z myślą o klientkach z dalszych rejonów, które chciałyby skorzystać z usług mojej pracowni, oraz tych klientek, które dysponują zbyt małą ilością czasu, by móc umawiać się na przymiarki. Wstępne rozeznanie również jak w poprzedniej ofercie polega na e-mailowych wycenach kierowanych pod adresem: annasuknie@wp.pl . Po podpisaniu umowy i wypełnieniu warunków w niej zawartych, rozpoczynam realizację zamówienia. W e-mailu klientka dostaje tabelę wymiarów ze wskazówkami jak prawidłowo się zmierzyć. Po dokonaniu pomiarów klientka przesyła uzupełnioną tabelę na adres podany powyżej. Suknia jest szyta pod wymiary klientki i wysyłana bezpieczną, kurierską przesyłką. Dla klientek, które decydują się na tą formę zamówienia koszt wysyłki paczki jest GRATIS!