O mnie Kolekcje Galeria klientek W mediach Projektowanie Pokazy Kontakt Znajdź nas na
.

        Chcesz, aby twoja suknia ślubna była niepowtarzalna. Zaprojektuję ją od podstaw specjalnie dla Ciebie. Możesz także uczestniczyć w wyborze materiałów i aplikacji. Na spotkanie zapraszam do mojej pracowni w Krośniewicach. Umów się telefonicznie w dogodnym dla Ciebie terminie.

Tel: 793 565 437
 

Wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom realizacji zamówień, przygotowałam dla Państwa wyjątkową ofertę zakupu sukni on-line. Teraz można zamówić w mojej pracowni wymarzoną suknię nie wychodząc z domu. Moja nowa oferta ma wiele zalet i korzyści. Realizuję zamówienia sukien projektowanych przeze mnie jak i projektów klientki.

Pobierz formularz wstępnej wyceny:

>>>POBIERZ<<<

Oferuję 3 opcje do wyboru:

1. Zamów suknię ślubną z przymiarkami w domu
    
Każda klientka może zadać pytania odnośnie sukni ślubnej czy to z mojej kolekcji, czy z własnego projektu przez e-mail: annasuknie@wp.pl . Odpowiem na każde pytanie, dokonam wyceny sukni. Na podpisanie umowy przyjadę do Państwa, umawiając się na dogodny termin i godzinę. Podczas spotkania, na którym podpiszemy umowę, jest również pobierana miara i dokładnie uzgadniamy szczegóły sukni, którą będę szyć. Kolejny krok to ustalenie terminów przymiarek, które również będą odbywać się w Państwa domu. Koszty dojazdu do klientki są w cenie sukni w obrębie ok. 50-70 km od Kutna. Dalszy obszar uzgadniamy indywidualnie.
   Korzystając z tej oferty zyskują Państwo czas i wygodę.

2. Zamów suknię ślubną wysyłkowo
    Ta oferta jest przygotowana głównie z myślą o klientkach z dalszych rejonów, które chciałyby skorzystać z usług mojej pracowni, oraz tych klientek, które dysponują zbyt małą ilością czasu, by móc umawiać się na przymiarki. Wstępne rozeznanie również jak w poprzedniej ofercie polega na e-mailowych wycenach kierowanych pod adresem: annasuknie@wp.pl . Po podpisaniu umowy i wypełnieniu warunków w niej zawartych, rozpoczynam realizację zamówienia. W e-mailu klientka dostaje tabelę wymiarów ze wskazówkami jak prawidłowo się zmierzyć. Po dokonaniu pomiarów klientka przesyła uzupełnioną tabelę na adres podany powyżej. Suknia jest szyta pod wymiary klientki i wysyłana bezpieczną, kurierską przesyłką. Dla klientek, które decydują się na tą formę zamówienia koszt wysyłki paczki jest GRATIS!
 

 

3. Zamów suknię wieczorową
   
Suknię wieczorową można zamówić na tych samych zasadach co suknię ślubną, jednakże bezpłatny dojazd oferujemy w rejonie Kutno - Krośniewice (do 20 km). Powyżej 20 km dojazd płatny 1 zł/1 km.