Warsztaty O mnie Kolekcje Galeria klientek W mediach Projektowanie Pokazy Kontakt Znajdź nas na
.
 

    Nazywam się Anna Magdalena Pietrzykowska. Urodziłam się 18.10.1979 roku w Zgierzu. Od najmłodszych lat przejawiałam zdolności krawieckie. Po ukończeniu szkoły odzieżowej i liceum w Łodzi kontynuowałam naukę w Policealnej Szkole Zawodowej "ŻAK" uzyskując tytuł Dekoratora Wnętrz. Następnie ukończyłam Pedagogiczny kurs dla instruktorów praktycznej nauki zawodu w Studium Kształcenia Kadr w Toruniu. Uzyskałam dyplom Mistrza Krawiectwa zdając państwowy egzamin w Izbie Rzemieślniczej w Łodzi.

    Od lat prowadzę pracownię krawiecką specjalizującą się projektowaniem i szyciem sukien ślubnych. Posługuję się szerokim wachlarzem technik krawieckich zarówno w zakresie szycia jak i konstrukcji odzieży. Od 2013 roku moja Pracownia Krawiecka "Anna Design" wraz z Salonem Sukien Ślubnych "ANABEL" mieści się w Krośniewicach. Tutaj także prowadzę szkolenia z zakresu kroju i szycia dla osób zainteresowanych tym tematem.

   Od lat współpracuję z salonami tworząc dla nich kolekcje ślubne jak i wizytowe. Współpracowałam również z firmami za granicą tworząc między innymi kolekcje ekskluzywnej bielizny damskiej czy strojów do tańca artystycznego. Współpracuję z krawcami i projektantami mody, wykonuję indywidualne projekty, dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą.

     Jestem założycielką Zrzeszenia Krawców Polskich jednoczących osoby pragnące szyć i projektować. Jest to idealne miejsce dla ludzi chcących się rozwijać, wspierać i wspomagać w tworzeniu kreacji na najwyższym poziomie.
    Jestem osobą zdeterminowaną w osiąganiu wyznaczonych przez siebie celów. Dążę do nich systematyczną pracą i konsekwencją w działaniu. Dotyczy to zarówno szerokiego rozwoju w sferze zawodowej, osobistej jak i pracy nad pojedynczym projektem.